רופא גריאטרי

רופא גריאטרי

רופא פסיכוגריאטר עד הבית עם כמה דברים חשובים שחשוב ליישם לפני תחילת התהליך:

פסיכוגריאטר מומלץ – ישנם לקוחות שחושבים שמספיק לקחת חוות דעת גריאטרית שנושא עימו תעודת הכשרה, אך למעשה זו טעות בסיסית לסבור זאת, כיוון שלא מסמך הדיפלומה הוא זו שמוכיח על המקצועיות וההבנה של הבן אדם, כי אם נתונים אחרים, כדוגמת לקוחות מסופקים ומרוצים, הישגי הצלחות נכבדים וכדומה, ולכן חשוב ביותר לבדוק את הנתונים הללו ברצינות ולא להמעיט מהם ולהסתמך רק על נייר ששמו תעודה.

כיצד לבחור רופא נכון עבורך?

כאשר אנו עוברים תקופות קשות במהלך חיינו, וכאשר הלחץ מתעצם אנו עלולים ללכת על בחירות שאינן מועילות לנו ואולי אף מקשות על המצב, וגורמות לשגיאות חמורות שמדרדרות את כל העניין המשפטי בו נמצאים. רופא פסיכוגריאטרי שתבחר ילווה אותך יד ביד בכל התקופה הלא פשוטה הזו ויעניק לך את המענה המשפטי, הידע וההכוונה להם זקוקים במצבים בעייתיים שכאלו. ניסיון של פסיכוגריאטר זה לא נתון שאפשר לזלזל בו, הניסיון מועיל המון בלמעשה, כי כל בר דעת מבין שפסיכוגריאטר מומלץ המופיע לציבור עם שנות ניסיון מהודרות, יהיה בוודאי על מה להיות שלווים ובטוחים בהצלחתו, ובמידה ותצטרכו להתלבט ולבחור בין ד"ר עם ניסיון עשיר, אבל עם מרפאה פשוט בלי נצנוצים מוציאי עיניים, לבין רופא שמקום מושבו בא רק להדגיש ולהראות יוקר והדרות, אבל ההבנה והניסיון אצלו במקצוע שואפים לאפס, ברור לכם את מי יש להעדיף לנטות…
גריאטר עד הבית

חוות דעת גריאטרית = שכל ברור וישר במח יצירתי וחריף.

דרך הפעולה של עורך הדין זה להפוך את הסוגייה הפרובלמטית של התיק לפיתרון החוקי וזאת על ידי שרטוט ותכנון של רעיונות גאוניים שמובילים למציאת הפתרון ההגון, ואלה שמצליחים לקצור את ההישגים המרשימים, הם אלה שהדימיון היצירתי שלהם גבר על הקו של השכל החותך והמרובע, אך כמובן, יש לזכור גם שחייב לשלוט שליטה מלאה בכל החוקים הקשורים בתחום, ובעצם זה מה שמיוחד במקצוע זה, המיזוג בין השכל הישר לבין החשיבה המתוחכמת במקוריות שלה.

מרפאה רופאים קטן או גדול?

כשניגשים לבחור גריאטר ביקור בית אנו מציעים לקחת מרפאה רופאים שיש בו דגש גם על האיכות וגם על המקצועיות. הטעם לכך הוא שקיימים מעלות וחסרונות גם למרפאה רחב וגדול וגם לרופא המופיע עם מרפאה צנוע וקטן. כגון ד"ר עם מרפאה מפורסם בעל צוות רב, בדרך כלל הוא גם וותיק ובעל ניסיון בגלל פריסה גבוהה, אולם במקום צנוע ולא יומרני עורך הדין המתמקצע בתחום אותו רצית, יטפל בך אישית, במרפאה נחשב ויוקרתי יכול לקרות שמי שבפועל יטפל בתיק שלך יהיה רק סטז'ר מתחיל ולא ד"ר מנוסה ומקצועי מתוך ניסיון של שנים. על כן, חשוב לבחור רופא מקצועי, שיודע לספק יחס אישי ושירות ברמה.

לא לוקחים רק מי שקרוי ע"פ התעודה שלו גריאטר ביקור בית אלא לוקחים גם מי שעושה ופועל בעבודתו במומחיות.

מקצוע עריכת דין הינו תחום מאוד גמיש הן מצד הצביון שלו והן מצד המעשיות שלו בפועל, ולא תמיד הלקוחות תופסים את הנתון היסודי הזה, ובעקבות זה הם עלולים להראות מאוחר יותר קוצר רוח ועצבים, לכן כדאי שרופא פסיכוגריאטרי יבדוק תחילה את אופי העבודה שעומדת על הפרק, ביסודיות, ואחר כך יערוך הסבר קצר ללקוח, תוך כדי הגשת ייעוץ על כל הפוצדור כולה.

התאמה בין חוות דעת גריאטרית ללקוחו – זה לא רק המלצה אלאגם חובה!

במידה ואתם עומדים לקראת עניין משפטי כלשהוא, זה המקום העת והעיתוי הנכון לגשת אל איש מקצוע שיעזור לך לפתור את הבעיה, אך השגיאה ששונה על עצמה היא הרצון לפעול עצמאית או להגיע אל ד"ר בשלב מאוחר יותר בהמשך, שאז זה כבר מצב בו קשה יותר לקבל את התנאים הטובים יותר עבורך. בכל מצב בו הכיוון הוא על תחילת הליך משפטי, כדאי ביותר לגשת עוד בשלב ההתלבטות, ולצעוד בדרך הראויה והמתאימה ביותר בשבילך ועבור העניין המשפטי בו אתה מצוי. ככול שמגיעים אל ד"ר בשלב ההתחלתי כך נכנסים להליך חפים משגיאות ותקלות ומבטיחים נוהל מוקפד יותר, מהיר יותר והכי חשוב מוצלח יותר..

הבנת דרכי התמודדות והתייחסות עם רופא:

את הקריטריונים הטובים לבחירה מוצלחת של רופא פסיכוגריאטרי טוב, שרטטנו לפניכם, הדבר היחיד שנשאר לכם לעשות בנידון זה רק לברור בדייקנות את הרופא הנכון בשבילכם, בלי שתצטרכו להתפשר על שום קריטריון, כי כל אחד מהם הוא הדרך לפריצת הדרך – להצלחה שלכם, וכשמדברים על הצלחה אין מקום לוויתור ולפשרות, אם זה באיכות ובין אם זה ברמה שלהמקצועיות, ומצידכם, כלקוחות, מומלץ שתבררו לעומק אצל מי שרק אפשר.
כתבה מאת קידום אתרים אבינו